מופע אש

מחפשים מופע שיצית לכם באירוע שמחה גדולה כמו אש בשדה קוצים?

מופע אש קרקסי יכול להתאים לכמעט כל אירוע ובמיוחד בחגים כמו חנוכה, פורים, יום העצמאות וכמובן ל"ג בעומר. מופעי הקרקס שלנו יוצאי דופן במיוחד כי מעבר לקטעי האש המרשימים אנחנו משלבים במופע גם סיפור, הומור ואפילו שיתוף הקהל!

לבחירתכם 2 מופעי אש וקרקס:

** רומיאו הכבאי המדליק **

מופע קרקס מדליק על כבאי במבחני הכשרה מסכמים בדרך לקבלת התואר לוחם אש אמיתי! האם הוא יצליח? הקהל יקבע!
עוד על המופע לחצו כאן

** קרקספורט **

מופע קרקס מהיר יותר! גבוה יותר! חזק יותר! ספורטאי קרקס נחוש להדליק את אש הלפיד הקרקסאולימפי שכבתה במפתיע.
עוד על המופע לחצו כאן

arrow 2

** רומיאו הכבאי המדליק **

פרומו טלוויזיה לאתר

הכירו את רומיאו, הכבאי הכי מדליק בעולם שלוקח את הביטוי "משחק באש" לקצה! 

האמת שרומיאו עוד לא כבאי אמיתי… הוא צריך לעבור את מבחני סיום ההכשרה כדי לזכות בתואר לוחם אש.
האם הוא יצליח? הקהל יקבע! אבל אל דאגה רומיאו לא מוותר בקלות, הוא אמיץ וחזק כל כך שאפילו אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותו 

מופע אש רומיאו הכבאי

המופע כולל מגוון של מיומנויות קרקס כמו:
 ג'אגלינג עם לפידים בוערים וגרזן ענק, קפיצה בחבל בוער באש, פעלולים עם מים, אכילת אש, אקרובטיקה ושיווי משקל על סולם חופשי, שיתוף הקהל ועוד!
למבחן המסכם רומיאו יטפס על עמוד כבאים בגובה 4 מטרים שמיוצב בעזרת צוות כבאים מהקהל!

משך המופע: 45 דקות, בשיתוף הקהל.
מתאים ל: אנשים מדליקים בכל גיל.
דרישות טכניות: אזור מופע מומלץ 6*6 מטר גובה 4 מטר.
במופע יש שימוש באש אבל ניתן להחליף במידה ולא מתאפשר.

מופע קרקס ואש

מה מיוחד במופע האש של רומיאו הכבאי המדליק?

מיומנויות קרקס ייחודיות שלא תראו בשום מופע אחר, כמו ג'אגלינג עם מים, קפיצה בחבל אש בוער, ועמוד כבאים בגובה 4 מטרים שמיוצב בעזרת מתנדבים מהקהל.

רוב מופעי האש בארץ מורכבים מקטעים שאין שום קשר בינהם. הם גם לא מצחיקים ולא משתפים את הקהל ולכן הופכים להיות משעמים אחרי 10 דקות.

למופע הזה יש דמות וסיפור מגניב. הוא כולל הרבה אש אבל לא רק. המופע הזה יחזיק אותכם מרותקים לכסא במשך 45 דקות וצמאים לעוד.

המופע הזה שונה לגמרי מהמופע הזוגי שלנו. אף מיומנות, טריק או בדיחה לא חוזרת על עצמה. המופע מקורי לחלוטין.

arrow 2.0

** קרקספורט **

המופע קרקספורט

מופע קרקס מהיר יותר! גבוה יותר! חזק יותר!

הלפיד כבה… רק בעזרת התמדה, חריצות, נחישות ומצית נוכל להדליק אותו שוב ולנצח!

מופע ג'אגלינג וליצנות המשלב רוח ספורטיבית והומור מגוחך.

סיפור על ספורטאי קרקס-אולימפי שלא מוכן לוותר. הוא ישים את הקהל במקום הראשון ויעשה הכל כדי שכל אחד ואחת ימחא כפיים, יצחק וירגיש אלוף!

מופע ג'אגלינג

המופע כולל מגוון של מיומנויות קרקס ספורטיביות כמו:
ג'אגלינג עם 5 כדורי טניס ו-3 מחבטים, מירוץ האופניים הכי קטנות בעולם, להטוטים עם לפידים בוערים ועוד.
לסיום המופאר הופעה של נבחרת השחייה הצורנית שתבצע פירמידה מרשימה מתחת למים – פעלול עוצר נשימה!

משך המופע: 45 דקות, בשיתוף הקהל.
מתאים ל: אנשים ספורטיבים ועצלנים בכל גיל.
דרישות טכניות: אזור מופע מומלץ 5*4 מטר גובה 3 מטר.
במופע יש שימוש באש אבל ניתן להחליף במידה ולא מתאפשר.

מה מיוחד במופע האש קרקספורט?

רמת הקושי של הפעלולים. האומן שמבצע את המופע הוא באמת ספורטאי! הוא מתאמן 4 שעות כל יום ועושה ג'אגלינג מגיל 5! אין שום ספק שהוא הלהטוטן הכי טוב בישראל. 5 כדורי טניס באוויר זה רק חימום בוקר בישבילו.

רוב מופעי הקרקס והאש בארץ עוברים מקטע לקטע ללא חוט מקשר. במופע הזה יש דמות, מוטיב וסיפור שכיף וקל להתחבר. האלמנטים האלו הופכים את המופע לחוויה הרבה יותר עשירה ויחודית. זה כמו לאכול פיתה עם פלאפל לעומת ארוחת גורמה עם שלוש מנות וקינוח.

קטע הסיום במופע הזה משתף את הקהל בצורה קורעת מצחוק. אתם ממש תבכו מצחוק. אם אתם מחפשים מופע אש מצחיק שגם מצליח לשתף את הקהל בצורה בטוחה ומגניבה – זה המופע בשבילכם.

arrow 2

מופע אש בלי עשן

עושים אירוע במקום סגור? מפחדים מאש? אל תוותרו כל כך מהר על מופע אש. בדרך כלל במופעי אש משתמשים בדלק פארפין שעושה הרבה עשן וריח לא נעים בזמן שהוא נשרף. העשן יכול להפעיל גלאי עשן ולהשאיר ריח חנוק ומסריח במשך זמן רב. אבל אל חשש יש לנו מספר פתרונות!

אין עשן בלי אש אבל יש אש בלי עשן!
(נסו להגיד את המשפט הזה מהר 3 פעמים)

בנזין לבן – מופע אש עם דלק מיוחד שלא עושה עשן ולא מפעיל גלאים – בלי להיכנס יותר מדי לפרטים טכניים רק נגיד שבנזין לבן הוא דלק שנשרף נקי וניתן לעשות איתו קטעי אש מטורפים של אכילת אש ועוד פעלולים שיראו לקהל כמו קסם.

מופע אורות – במקום פעלולים עם אש, פעלולים עם אור. ציוד אורות הוא ציוד משוכלל ויקר מאוד המאפשר שליטה מוחלטת בצבעים, תזמון ואפילו להציג גרפיקות מרהיבות. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת ליצור קטעי קרקס הרבה יותר מעניינים ומורכבים מבחינת כוריאוגרפיה, התאמה למוזיקה ורמת קושי טכנית.

אש מזויפת \ "אש קרה" – יצרנו לפידים בחיתוך מדוייק מאלומיניום בצורה של להבות. זה בעצם חרב ג'אגלינג חדה ומסוכנת בצורה של אש. תכלס זה הרבה יותר מסוכן ודורש רמת מיומנות הרבה יותר גבוה מג'אגלינג רגיל עם אש.  

arrow 2.0

מופע אש קצר וקולע

מחפשים מופע שהוא נטו אש בלי קטעים אחרים, בלי שיתוף הקהל וצחוק? אין בעיה יש לנו גם את זה!
אנחנו ממליצים על מופע אש של עד 20 דק' עם מגוון כלי להטוטים באש בשילוב כוריאוגרפיות ומוזיקה מגניבה. לפעמים זה בול מה שצריך.

מופע אש קצר

מופע אש

מופע אורות קצר

מופע אור

מצית את הדימיון - הקסם של מופעי אש

למה כל כך מרתק להסתכל על אש בוערת?

מחזה חזותי: לאש יש תנועתיות טבעית עם הצבעים התוססים, צורתה המשתנה ללא הפסקה. זהו מחזה ויזואלי מהפנט. לא סתם אומרים שהלהבות רוקדות. בנוסף האור שבוקע מתוך האש מתקשר עם הסביבה בצורה שבה הוא מטיל צל שגם הוא משתנה כל הזמן. במופע קרקס האש היא כמו עוד אומן על הבמה.

כוח יסוד: אש היא תגובה כימית בטבע, המסמלת כוח ושינוי. יש לה יכולת להחריב ולהרוס, אך גם לספק חום ואור. אצל רוב האנשים, אש מעוררת תחושת יראה וכבוד לאנרגיה הגולמית שלה. שימוש באש בקטעי קרקס עוזר לתפוס ולשמר את תשומת הלב של הקהל.

חיבור רגשי:  האש הייתה מקור של חום והגנה למין האנושי במשך אלפי שנים. גם היום אש מניעה את רוב תחנות החשמל והרכבים שלנו. ללא אש לא היה לנו קידמה וטכנולוגיה. לכן החיבור שלנו לאש הוא אינסטינקט שתבוע בתוכנו ומעורר חיבור רגשי עמוק. תחושת נוסטלגיה, אחווה ורגיעה. במופע קרקס זה בדיוק מה שאנחנו מנסים לייצר עם כל הקהל. לקחת רגע להתחבר כקהילה להירגע ולהנות.

סכנה ושליטה: אש היא אלמנט מסוכן ובכל זאת בגלל כל הסיבות שציינו למעלה יש לנו רצון לשלוט בה, לאלף אותה. אומן אש מיומן יודע לבצע פעלולים עם אש שיראו לקהל כמו קסם שלא ניתן להסביר. לכן הרבה פעמים ילדים ואפילו מבוגרים יצעקו "זה אש קרה" אבל אין דבר כזה אש קרה. האש תמיד מסוכנת למי שלא יודע לשלוט בה ובהחלט לא כדאי לנסות פעלולי אש בבית.

arrow 2

הזמינו עכשיו מופע אש!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

    paper airplane divider
    Scroll to Top